سرفصل های دوره

۱۴ فصل
۱۰۶ جلسه
۴۴ ساعت
۱

فصل اول

۱۰ قسمت
۰۳:۱۸:۴۲
1

جلسه اول - ایجاد پروژه و پیکربندی آن

رایگان
۱۵:۰۸
2

نصب پکیج های مورد نیاز پروژه

رایگان
۱۸:۳۰
4

ایجاد برخی پراپرتی های جداول کاربران و نقش ها و تغییر نام این دو جدول

۱۶:۳۶
5

ساخت فرم لاگین - بخش اول

۱۸:۴۶
6

ساخت فرم لاگین - بخش دوم

۲۳:۴۸
7

ساخت فرم لاگین - بخش سوم

۱۶:۵۱
8

ایجاد ViewModel برای جدول کاربران

۲۷:۰۳
9

ایجاد auto-migration و SeedData

۲۷:۵۶
10

انتقال قالب ادمین به پروژه

۱۸:۱۳
۲

فصل دوم

۱۸ قسمت
۰۶:۳۷:۳۷
۳

فصل سوم

۶ قسمت
۰۲:۰۸:۵۴
۴

فصل چهارم

۶ قسمت
۰۱:۵۶:۲۱
۵

فصل پنجم

۱۱ قسمت
۰۳:۲۹:۳۶
۶

فصل ششم

۵ قسمت
۰۲:۱۳:۰۵
۷

فصل هفتم

۵ قسمت
۰۲:۲۸:۵۳
۸

فصل هشتم

۶ قسمت
۰۳:۱۶:۳۸
۹

فصل نهم

۴ قسمت
۰۱:۵۴:۳۷
۱۰

فصل دهم

۶ قسمت
۰۲:۵۰:۰۵
۱۱

فصل یازدم

۶ قسمت
۰۲:۵۳:۰۶
۱۲

فصل دوازدهم

۱۳ قسمت
۰۶:۰۶:۰۲
۱۳

فصل سیزدهم

۶ قسمت
۰۲:۵۶:۱۶
۱۴

فصل چهاردهم (فصل پایانی )

۴ قسمت
۰۱:۳۸:۲۳

دوره آموزش ASP.NET Core 7 یک منبع بسیار ارزشمند برای یادگیری و تسلط بر این چارچوب توسعه وب است. این دوره شامل مفاهیم و تکنیک‌های اساسی و پیشرفته برای ساخت برنامه‌های تحت وب با ASP.NET Core 7 می‌باشد.

مزیت دوره آموزش ASP.NET Core 7

بزرگترین مزیت این دوره نسبت به دوره‌های مشابه در اینترنت، پروژه محور بودن آن است. طی این دوره، یک پروژه بزرگ با عنوان سیستم پیمانکاران شهرداری را به صورت کامل پیاده سازی می‌کنیم و تمام بخش‌ها را به صورت مجزا، کدنویسی خواهیم کرد. به این صورت، به مباحث تدریس شده به خوبی مسلط می‌شوید و تجربه توسعه یک سیستم بزرگ با ASP.NET Core 7 را بدست می‌آورید.

پروژه پیاده سازی شده در دوره

دانلود سایر تصاویر مرتبط با پروژه (+)

آموزش ASP.NET Core 7 مناسب چه افرادیست؟

بعد از پایان این دوره دانشجو میتواند با مفاهیم اولیه ساخت یک پروژه اداری و سازمانی آشنا شود که این امر میتواند یک نمونه کار مناسب برای شما دانشجویان مناسب است باشد

سرفصل های دوره آموزش ASP.NET Core 7

 • یادگیری مفاهیم UnitOfWork
 • آشنایی با معماری پیازی (Onion Architecture)
 • آشنایی با کلاسهای جنریک Generic Repository
 • ارسال اطلاعات با Ajax , JQuery
 • احراز هوئت کاربران با استفاده از Identity
 • آشنایی با SignalR
 • کار با Validators
 • کار با فرمهای سفارشی Modal
 • کار با پلاگین JsTree
 • کار با نرم افزار Stimulsoft Reports
 • بسیاری از مباحث و مفاهیم کاربردی در Asp.Net Core

آنچه در این دوره فرا خواهید گرفت

در دوره آموزش ASP.NET Core 7 قرار هست یک سیستم مدیریتی در زمینه سیستم پیمانکاران شهرداری را بصورت عملی با زبان ASP.NET CORE 7 را پیاده سازی کنیم … این پروژه شامل دو بخش است . یک بخش مربوط به پنل ادمین که کلیه دسترسی ها و همچنین سطوح دسترسی را برای هر کارمند و بر اساس هر شغل و چارت سازمانی تعریف میکند و بخش دیگر مربوط به پنل کاربران میباشد که کلیه اقدامات اداری مانند نامه نگاری های درون سازمانی یا برون سازمانی بر اساس شغل و درجه دسترسی و کلیه امور مربوط به فرایندهای اداری را میتواند انجام دهد و همچنین کلیه امور قراردادهایی که در شهرداری با پیمانکاران بسته میشود و همچنین کلیه امور مربوط به بخش ناظران شهرداری که باید بر قرادادها و مناقصات و سایر امور مربوطه نظارت داشته باشند در این سیستم بررسی خواهد و البته بسیاری موارد کاربردی دیگر تقریبا از صفر تا صد در این پروژه بزرگ بررسی خواهد شد و شما میتوانید با بسیاری از مباحث مهم در چنین پروژه های اداری و سازمانی آشنا شوید

معرفی ASP.NET Core 7

ASP.NET Core یک فریمورک قدرتمند برای توسعه برنامه‌های وب و موبایل است که توسط مایکروسافت توسعه داده شده است. این فریمورک با قابلیت‌های فراوانی که در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد، به یکی از ابزارهای محبوب برای ساخت برنامه‌های وب و موبایل تبدیل شده است. با فراگیری آموزش ASP.NET Core، شما می‌توانید برنامه‌های وب، خدمات تحت وب (Web Services) و حتی برنامه‌های تک صفحه‌ای (SPA) را با استفاده از زبان‌های Html، Css، JS و C# بسازید. همچنین، ASP.NET Core در توسعه برنامه‌های IoT نیز کاربرد دارد.

کاربردهای ASP.NET Core 7

از فریمورک asp.net core در موارد مختلفی استفاده می‌شود. توسعه Back-End در موبایل، وب اپ‌ها، اینترنت اشیا، توسعه نرم افزارهای چند سکویی (Cross Platform) و… اشاره کرد.

توسعه Back-End موبایل

استفاده از زبان برنامه نویسی C# و فریمورک asp.net core پیاده سازی بخش سرور نرم افزارهای موبایل را ساده می‌کند. خصوصا در پروژه‌های تجاری و بزرگی که حجم بالایی از داده‌ها را منتقل می‌کنند.

توسعه وب اپ (Web Apps)

توسعه برنامه‌های تحت وب نیز با آموزش asp.net core 7 و استفاده از آن امکان‌پذیر است. با توجه به قابلیت جدید Razor Page که در توسعه سریعتر و کاربردی‌تر صفحات تاثیرگذار است، می‌توانید برنامه‌های تحت وب خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنید. علاوه بر این عملکرد محور بودن و سازگاری بین پلتفرم‌های مختلف، از دیگر دلایلی هستند که استفاده از ASP.Net Core در این حوزه را توجیه می‌کنند.

توسعه اینترنت اشیا یا IoT

حوزه اینترنت اشیا، یکی از بخش‌های آینده‌دار در آینده صنایع مختلف است. با استفاده از زبان برنامه نویسی سی‌شارپ و فریمورک‌های آن نظیر ASP.NET Core امکان توسعه پروژه‌های مرتبط با IoT وجود دارد. با توجه به امکانات متعدد نظیر پشتیبانی از CLI، چارچوب‌های مدرن طراحی UI و ورژن‌های جدید APIهای پراستفاده، ASP.Net Core تبدیل به یک انتخاب عالی برای توسعه اینترنت اشیا می‌شود.

توسعه نرم افزارهای Cross Platform

در پروژه‌هایی که نیاز به توسعه یک نرم افزار برای پلتفرم‌های مختلف است، امکان استفاده از ASP.Net Core 7 فراهم است. شما می‌توانید پروژه موردنظر خود را کدنویسی کرده و در سه سیستم عامل ویندوز، لینوکس و MacOS و بسیاری دیگر از سیستم عامل‌ها اجرا کنید. خبر خوب، این است که تعداد سیستم عامل‌های پشتیبانی شده در حال افزایش است.

مزایای ASP.NET Core 7

فریمورک ASP.Net Core مزایای زیادی دارد که نیازی به تشریح در این متن آموزش asp ندارد؛ اما در ادامه، تعدادی از مهمترین مزایای آن را لیست کرده‌ایم.

 • توسعه کراس پلتفرم: امکان اجرای پروژه‌های این فریمورک در پلتفرم‌های مختلف وجود دارد. ویندوز، مک و لینوکس، مهمترین سیستم عامل‌های پشتیبانی شده هستند.
 • امکان توسعه ماژولار: برای توسعه یک پروژه، می‌توانید بخش‌های مختلف پروژه را به صورت جداگانه توسعه دهید. به این صورت، می‌توانید از کدهای نوشته شده در پروژه‌های دیگر استفاده کنید. در نتیجه در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌شود.
 • سرعت و عملکرد بالا: برنامه‌های نوشته شده با ASP.Net Core 7 بسیار بهینه هستند و کدهای آن با سرعت بالایی اجرا می‌شوند. علاوه بر این، به دلیل استفاده از تکنولوژی IIS و وب‌سرورهای سک و پرسرعت، می‌توانید نرم افزارهای خود را بهینه و سریع طراحی کنید.

چنانچه هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا سوالی در مورد دوره آموزش asp.net core 7 دارید، میتوانید در ادامه همین صفحه از بخش دیدگاه‌ها با ما درمیان گذاشته تا در کمترین زمان ممکن مناسب ترین پاسخ را دریافت کنید.