سرفصل های دوره

۴ فصل
۴۴ جلسه
۶ ساعت
۱

مفاهیم ادمینی اینستاگرام و درآمدزایی از آن

۸ قسمت
۰۱:۱۱:۱۷
1

ادمین کیست؟ به چه کسی ادمین میگویند؟

رایگان
۱۰:۴۵
2

انواع ادمینی و وظایف هر کدام

رایگان
۱۱:۲۴
3

ادمین همه فن حریف کیست و چه وظایفی دارد؟

رایگان
۰۵:۳۹
۲

ایجاد و مدیریت پیج اینستاگرام

۱۱ قسمت
۰۱:۳۹:۴۷
۳

شناخت الگوریتم و رفتن به اکسپلور

۲۱ قسمت
۰۲:۵۳:۳۵
۴

آنالیز کامل پیج اینستاگرام

۴ قسمت
۰۰:۲۳:۳۷

پیج اینستاگرام چیست ؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب است که این روزها در جهان طرفداران زیادی دارد. این شبکه اجتماعی یک فضای فوق العاده برای رشد کسب و کار ها و تجارت الکترونیک به شمار می‌آید. باتوجه به اینکه هر روز تعداد کاربران اینستاگرام افزوده می‌شود و شرکت سازنده این اپلیکیشن نیز همواره با بروز رسانی ها و قابلیت های جدید کاربران خود را شگفت زده می‌کند، بنابراین می توان این شبکه اجتماعی را به عنوان بهترین ابزار دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر نام برد.

لوگوی شبکه اجتماعی اینستاگرام

با وجود بستر مناسبی که اینستاگرام برای ما فراهم کرده، ما می توانیم با کمی برنامه ریزی، درآمد خودمان را چندین برابر کنیم. برای مثال: اگر کسب و کاری دارید، می توانید فروش خود را چند برابر کنید و یا هر شرکت یا کسب و کاری که هستید، می‌توانید مشتریان جدید برای خود پیدا کنید. همیچنین  با ایجاد گروه در اینستاگرام فعالیت گروهی خود را افزایش دهید. اما برای موفقیت و بهتر دیده شدن در اینستاگرام باید اصول کار در این شبکه را جدی بگیریم و بصورت کاملاً حرفه‌ای آن را بیاموزیم…

آنچه در دوره آموزش ادمینی می‌آموزیم

در دوره طلایی آموزش ادمینی، ما شما را با ابزارهای اینستاگرام و ترفندهای مدیریتی آن آشنا می‌کنیم و شما با رعایت این نکات قادر خواهید بود تا بصورت کاملاً حرفه ای و اصولی فعالیت خود را آغاز کنید و به درآمد برسید. مهم نیست چه هدفی دارید، با رعایت اصول و ترفندهای افزایش فالوور شما می توانید از اینستاگرام به درآمد مناسبی دست پیدا کنید. البته در این دوره کمی با ادمینی تلگرام و سایت هم آشنا خواهیم شد.

امنیت اینستاگرام

علاوه بر موارد ذکر شده، شما با مشاهده این دوره به مباحث افزایش امنیت پیج اینستاگرام نیز مسلط خواهید شد. امنیت یکی از مهمترین موضوعات حال حاضر در اینترنت محسوب میشود. اگر آن را جدی نگیریم، ممکن است تمام زحمت کشید ما در یک ثانیه به باد برود.

این دوره را به چه کسانی پیشنهاد میکنیم ؟

 • کسانی که قصد کسب در آمد از اینستاگرام را دارند.
 • و تمامی کسانی که به دنیای دیجیتال مارکتینگ علاقمند هستند.
 • اشخاصی که به فکر بازاریابی برای محصول یا خدمات خود هستند.
 • افرادی که قصد فروش محصول یا ارائه خدمات خود را دارند.
 • کسانی که قصد جذب مشتری و ورود به بازارهای جدید هستند.
 • کسانی که معتقدند می توان از اینستاگرام کسب درآمد بالا داشت.
 • و در نهایت تمام کسانی که به ادمینی علاقه مند هستند.

 دوره آموزش رایگان ادمین اینستاگرام برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • کسانی که وقت کافی و صبر و استمرار در این کار ندارند.
 • کسانی که فکر میکنند درآمد های آنلاین ناچیز است.
 • کسانی که به قدرت دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی ایمان ندارند.

چرا باید در جامع ترین دوره ادمینی  اینستاگرام شرکت کنیم؟

به چند دلیل اصلی نباید شرکت در این دوره آموزش رایگان ادمین اینستاگرام را از دست دهیم:

 • دوره بصورت غیرحضوری میباشد و بلافاصله پس از پرداخت میتوانید دانلود کنید و در کمترین زمان بیشترین بازدهی آموزشی را خواهید داشت.
 • برای افرادی که مسئولیت مدیریت یک پیج شرکتی، سازمانی و… را بر عهده میگیرند بهترین و سریعترین روش برای یادگیری مباحث مهم و کاربردی اینستاگرام همین پکیج آموزشی است.
 • در دوره آموزش مدیریت پیج اینستاگرام ، با مباحث مربوط به اینستاگرام آشنا میشویم و دیدگاه حرفه ای به این شبکه اجتماعی خواهیم داشت.

در دوره آموزش ادمین اینستاگرام به علاوه آموزش کار با قسمت های مختلف صفحه اینستاگرام، آموزش تولید محتوای تخصصی نیز داده شده است تا بتوانید به بهترین شکل ممکن کسب درآمد کنید و دیگر به هیچگونه منبع آموزشی نیاز نداشته باشید.

تولید محتوا با گوشی موبایل

در دوره طلایی آموزش ادمینی به صورت کاملا تخصصی با تولید محتوا آشنا میشویم. پس تولید محتوا با گوشی موبایل را به صورت کامل و جامع به شما آموزش خواهیم داد. شما با دیدن این آموزش میتوانید هر نوع محتوای صوتی، تصویری و ویدیویی را با گوشی خودتان تولید و ویرایش کنید.

تولید محتوا با هوش مصنوعی

علاوه بر تولید محتوا با گوشی موبایل، ما آموزش استفاده از ابزار های هوش مصنوعی برای تولید محتوای صوتی، تصویری و متنی را به شما آموزش خواهیم داد. پس هیچ نگرانی وجود ندارد. شما پس از دیدن این دوره از هر دوره دیگری بی نیاز خواهید شد. چی بهتر از این؟

مدرک پایان دوره

یک مدرک دو زبانه فارسی و انگلیسی که به صورت آنلاین هم قابل استعلام است را در پایان دوره دریافت خواهید کرد. شما با استفاده از این مدرک و با توجه به مهارتی که در دوره آموزش ادمینی آموخته اید، توانایی استخدام به عنوان یک ادمین را خواهید داشت. به همین سادگی…