سلام عرض می کنیم خدمت کاربران و همراهان همیشگی وبسایت دانشجویار

خیلی از افرادی که در دوره های آموزشی اعم از برنامه نویسی ، شبکه ، گرافیک ، ICDL و … شرکت می کنند در نهایت انتظار دریافت مدرکی مبنی بر حضور خود در این دوره ها را دارند تا برای ارائه به ارگان های مختلف جهت استخدام ، بتوانند از آن استفاده کنند .

علاوه بر این ارائه مدرک آموزشی برای یک دوره ، نشان از کیفیت آن دوره دارد . یعنی دوره آموزشی توانسته دانشجو را به سطحی برساند که بتواند در آزمون نمره قبولی را دریافت و پس از آن نیز از دانش خود در راه ورود به بازار کار و کسب درآمد استفاده کند .

در آموزشگاه های حضوری ، این امر به راحتی امکان پذیر است ، یعنی شما با شرکت در دوره حضوری ، در پایان مدرک آن دوره را دریافت می کنید . اما شرکت در دوره حضوری به خودی خود مشکلاتی را در بر دارد مثل محدودیت زمان ، مکان و …

نکته
دانشجویار برای رفع این مشکل اقدام به راه اندازی آموزشگاه آنلاین برنامه نویسی (زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای) همراه با ارائه گواهی معتبر شرکت در دوره با مهر آموزشگاه فنی حرفه ای نموده است .

مکانیزم صدور مدرک به این شکل می باشد که شما یک ماه بعد از دریافت دوره و مشاهده ویدئو های آموزشی ، در یک آزمون آنلاین که برای هر دوره آماده شده است شرکت و در صورت کسب نمره قبولی مدرک خود را دریافت می کنید . برای هر دانشجو ، امکان 5 نوبت شرکت در آزمون وجود دارد .

در زیر تصویری از نمونه مدرک های صادر شده را مشاهده می کنید :

دانشجویار در فاز اولیه ، برای دوره های زیر اقدام به صدور گواهی می کند :

نکته
چنانچه قصد خرید هر کدام از این دوره ها را دارید ، می توانید با وارد کردن کد dnjy40 از 40 درصد تخفیف ویژه به مناسبت هفته ملی مهارت استفاده کنید .
نکته
بعد از دریافت دوره ها و مشاهده ویدئوهای آموزشی و همچنین شرکت در آزمون مربوطه ، گواهی شرکت در دوره برای شما ارسال خواهد شد .