با عرض سلام و وقت بخیر به شما کاربران دانشجویار عزیز

در خدمتتون هستیم با یکی دیگه از دوره های جذاب دانشجویار تحت عنوان ساخت شبکه اجتماعی که با پلتفرم Asp.net و زبان برنامه نویسی سی شارپ و همچنین با تکنولوژی نوین Linq به شما عزیزان آموزش دادیم.

 

اهمیت شبکه های اجتماعی امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست و شبکه های اجتماعی دارای نقشی تاثیر گذار در جوامع امروزی هستند و میلیاردها نفر در سراسرکره زمین با عضویت در این شبکه های اجتماعی امکان ارتباطی راحت را انتخاب کرده اند.

در کشور ما نیز شبکه های اجتماعی علاقه مندان زیادی دارد و افراد زیادی مشغول به استفاده از آنها می باشند ، وجود این محبوبیت ، نکته ی قابل توجهیست که ما به عنوان برنامه نویس ، یا برنامه نویس های آتی باید نسبت به آن حساس باشیم و سعی کنیم ایده های خود را با توجه به آن پیاده سازی کنیم ، یعنی با توجه به وجود تکنیک های ارتباطی در پروژه ها …

شاید این سوال در ذهن شما تداعی کند که با وجود این همه شبکه اجتماعی قوی ، آیا هنوز جایگاهی برای شبکه ی اجتماعی جدید باقی خواهد ماند؟

پاسخ در کاستی هاییست که در شبکه های اجتماعی موجود دیده می شود ، اگر شما بتوانید شبکه ای قدرتمندتر و یکپارچه تر نسبت به آنها تولید کنید به مرور زمان حتما کاربر ها به سمت شما گرایش پیدا خواهند کرد و تعدد کاربران در شبکه برابر خواهد بود با درآمد زایی

پاسخ دوم من به این سوال ، شبکه های اجتماعی custom و یا سفارشیست ، یعنی شبکه ای که فرضا مختص صنف فرش فروشان یا اصناف دیگر با ویژگی های منحصر به فردشان تولید شود.

مهمترین ویژگی در هر شبکه اجتماعی تحلیل صحیح آن می باشد که باید استادانه انجام شود تا پروژه کم و کاستی نداشته باشد و استفاده از متدهای مهندسی نرم افزار نیز خالی از لطف نیست.

در گذشته آموزش شبکه اجتماعی با php را در سایت قرار دادیم و امروز همین مبحث با تکنولوژی Asp.net webform بررسی شده است.

این فرصت رو از دست ندید  و در طی 72 قسمت و 42 ساعت آموزش همراه ما باشید