سرفصل های دوره

۱ فصل
۲۳ جلسه
۰ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۰ قسمت
۱۸:۱۸:۰۰

قسمت مقدمه

رایگان

قسمت1

رایگان

قسمت2

رایگان

قسمت3

رایگان

قسمت4

قسمت5

قسمت6

قسمت7

قسمت8

قسمت9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت12

قسمت13

قسمت14

قسمت15

قسمت16

قسمت17

قسمت18

قسمت19

قسمت20

قسمت 20- پارت دوم

قسمت21

سورس

به نام خدا با یکی دیگر از مجموعه های آموزشی بیسیک فور اندروید در خدمت شما دوستان هستیم. در این آموزش ها به بررسی مباحث پیشرفته در بیسیک فور اندروید خواهیم پرداخت. و به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور ( تقریبا همه آموزش ها در قالب مثال و پروژه توضیح داده شده است) شما را با قابلیت های پیشرفته برنامه نویسی در این زبان آشنا خواهیم کرد.

نکته
چناچه می خواهید مهارت برنامه نویسی اندروید خود را ارتقا دهید، می توانید به دوره آموزش کاتلین مراجعه نمایید.

با مشاهده این آموزش ها به سادگی خواهید توانست 60 درصد برنامه های موجود در مارکت ها از جمله بازار را خودتان بنویسید.

برخی از سرفصل های این دوره عبارت اند از :

مشاهده ی جزئیات در ادامه ی مطلب…

آموزش انواع ماژول های موجود در بیسیک فور اندروید، و بررسی تخصصی هر یک از آنها و مقایسه آنها (در قالب چند مثال. )

آموزش کار با فایل ها در بیسیک فور اندروید :

آموزش کامل مباحث مربوط به فایل ها و کار با ویژگی های آنها، بررسی تنظیمات فایل ها در قالب مثال و پروژه ( خواندن از فایل ها – نوشتن در فایل ها – انواع دایرکتوری ها در اندروید – کپی کردن فایل – حذف فایل ها و ….)

آموزش حرفه ای کار با نوتیفیکیشن ها در اندروید :

آموزش انواع نوتیفیکیشن ها موجود در اندروید، اضافه کردن نوتیفیکیشن به پروژه ها، مدیریت نوتیفیکیشن ها به دو صورت. به علاوه معرفی یک نرم افزار برای تولید کد های نوتیفیکیشن مطابق خواسته شما.

آموزش کار با سرویس ها در اندروید :

آموزش حرفه ای مدیریت سرویس ها و کار با آنها در قالب چند مثال و پروژه (سرویس ها قابلیتی در برنامه نویسی به وجود می آورند که توسط آنها می توان یک عمل را در پس زمینه انجام داد به عنوان مثال آپدیت کردن برنامه در حین اتصال به اینترنت)

آموزش حرفه ای کار با اسناد PDF در بیسیک فور اندروید :

در این آموزش به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که چگونه فایل های PDf را باز کرده و آن ها را مشاهده کنید و همچنین خودتان خواهید توانست فایل های PDf را در اندروید ایجاد کنید!!!

آموزش ساخت ویجت در اندروید :

آموزش حرفه ای ساخت ویجت در اندروید برای برنامه های مورد نظر و همچنین به صورت منفرد ( به عنوان مثال برای شما دوستان آموزش می دهیم که چگونه یک اپلیکیشن ویجت طراحی کنیم) و مدیریت ویجت ها به صورت حرفه ای

آموزش کامل و پیشرفته آپلود و دانلود : (بسیار پیشرفته ، استفاده از اسکریپت نویسی PHP )

این قسمت یکی از پرکاربردترین قسمت ها می باشد، با فراگیری این قسمت قادر خواهید بود به راحتی برنامه های خود را به روز رسانی کنید. و همچنین توسط زبان PHP خواهید توانست اسکریپت هایی برای مدیریت برنامه های اندرویدی خود ایجاد کنید و توسط سرور برنامه اندرویدتان را کنترل کنید.

آموزش پیشرفته مباحث مربوط به کنترل رخداد ها در اندروید :

در این قسمت از آموزش سعی کرده ایم، شما عزیزان را با انواع رخداد های موجود ( به عنوان مثال رخداد هایی نظیر مدیریت تماس های تلفنی و پیامک) در اندروید آشنا کرده و آنها را کنترل کنیم ( در قالب مثال و پروژه )

آموزش بسیار پیشرفته کار با دوربین در بیسیک فور اندروید :

در این قسمت از آموزش که در سطح حرفه ای ارائه شده است به شما عزیزان کار با دوربین (هم دوربین جلو و هم دوربین عقب) را آموزش داده ایم و شما را با تنظیمات مختف دوربین آشنا کرده ایم. (به عنوان مثال : چرخش تصاویر، ذخیره تصاویر گرفته شده، آموزش انواع افکت ها و مدهای موجود در دوربین، حالت تشخیص چهره و …)

آموزش کار با GPS و کاربرد های آن :

آموزش کار با سنسور GPS در گوشی های اندرویدی

توضیحات بیشتر

مدرس

مجتبی شادریان

مجتبی شادریان مدرس