زبان های برنامه نویسی طراحی وب سایت به دو دسته زبان های سمت کلاینت و زبان های سمت سرور تقسیم می شوند. زبان های سمت کلاینت برای طراحی ظاهر وب سایت استفاده می شوند و زبان های سمت سرور برای کد نویسی و پویا سازی وب سایت و برای برقراری ارتباط با بانک اطلاعاتی و … مورد استفاده قرار میگیرند.
زبان های HTML,CSS,Javascript,Jquery,Bootstrap زبان های سمت کلاینت هستند که برای طراحی ظاهر وب سایت مورد استفاده قرار میگیرند. به زبان های سمت کلاینت Frontend نیز می گویند. دستورات و کد های زبان های سمت کلاینت بر روی سیستم مشتری و توسط مرورگر ترجمه و اجرا می گردد.

مزایای پکیج آموزشی طراحی وب:

  • باکیفیت‌ترین آموزش های تخصصی برنامه نویسی سمت کلاینت جهت طراحی وب،با توجه به سرفصل و محتوای ارائه‌شده
  • آموزش متناسب با بازار کار طراحی وب در ایران
  • پوشش کامل تمام تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی وب
  • ۶۰ ساعت آموزش
  • مشمول تخفیف ویژه به دلیل تجمیع دوره ها در قالب پکیج
  • و…

مجموع قیمت آموزش های موجود در این پکیج ۲۴۴۰۰۰ تومان است… قیمت این پکیج به دلیل تجمیع شدن آموزش ها، با ۲۰ درصد تخفیف خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

 

…آموزش هایی را که با کمک این پکیج آموزشی فرا می گیرید…

 دوره جامع آموزش UI و UX

اگر با سرچ کردن کلماتی مثل UI – UX وارد این صفحه شدید یا دوست دارید از اول مطالب این دوره آموزشی را دنبال کنید پیشنهاد می‌کنم اینجا کلیک کنید تا سرفصل‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید و تصمیم بگیرید که آیا این دوره مناسب شما است یا نه…

طراحی تجربه کاربری یعنی چه؟ چرا تجربه کاربر مهم است؟ طراحان تجربه کاربری چه کاری انجام می دهند و چطور این تجربه طراحی می شود؟یک تجربه چقدر می‌ارزد؟

مدرس : اصلانی
قیمت : ۷۹,۰۰۰ تومان

آموزش تبدیل فایل PSD به HTML به صورت کاملاً Responsive – پروژه محور

از وقتی که فتوشاپ امکان طراحی قالب را به راحتی هر چه تمام تر در اختیار مخاطبان خود گذاشته تا به صورت فایل های PSD ذخیره کنند این تکنیک در چندین سال اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. فایل های PSD اساساً برای طراحی وب استفاده می شوند و فقط بعد از تبدیل آنها به HTML مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه، صفحات وب به راحتی قابل مشاهده می باشند.

مدرس : ویسی
قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان

دوره جامع آموزش مهندسی وب

در این بخش ۵ فصل ابتدایی دوره جامع آموزش مهندسی وب را بررسی می‌کنیم. این پنج فصل مباحث مقدماتی و تا حدودی متوسط را بیان می‌کند و تلاش دارد تا با مطرح‌شدن مسائل به‌صورت ساده باعث ایجاد چهارچوب صحیحی نسبت به وب شود. البته همان‌طور که خواهید دید مهندسی وب شامل مباحث نوعی هست که در طول دوره با آن‌ها برخورد خواهید کرد.

مدرس : مازیار موسوی
قیمت : ۳۰,۰۰۰ تومان

آموزش پروژه محور فریم ورک بوتسترپ (Bootstrap)

Bootstrap مجموعه‌ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید و نمایش فرم‌ها، دکمه‌ها، تب‌ها، ستون‌ها و سایر المان‌های مورد نیاز طراحی وب می‌باشد.Bootstrap در ابتدا توسط مارک اتو و جاکوب تورنتون و در جهت ایجاد یک چارچوب ظاهری مشخص و یکسان در ابزارهای توییتر طراحی و نوشته شد. قبل از شروع این پروژه نمونه‌های زیادی با همین رویکرد ایجاد شده بود که همگی با سرنوشتی مشابه و عدم استقبال طراحان وب دنیا مواجه شده بودند.

مدرس : داوودفر
قیمت : ۵۵,۰۰۰ تومان
دوره آموزش مقدماتی PHP و شی گرایی

دوره ی آموزش طراحی قالب responsive – Bootstrap

در این دوره که تا به حال درخواست کننده های زیادی داشته و عموم کاربرایی که در حال یادگیری طراحی وبسایت و برنامه نویسی وبسایت هستند بهش نیاز داشتن ؛ سعی شده طوری بیان بشه که دوستانی که آشنایی زیادی با html و css و … ندارن هم بتونن به خوبی از آموزش استفاده کنن و قالب های واکنش گرا یا responsive طراحی کنن یا قالب هایی که دارن رو تبدیل به یک قالب واکنشگرا کنن.در آموزش طراحی قالب responsive مبحث با استفاده از روش CSS Media بررسی و کار شده است.

مدرس : موسوی
قیمت : ۳۰,۰۰۰ تومان
دوره آموزش مقدماتی PHP و شی گرایی