سرفصل های دوره

۱ فصل
۰ جلسه
۰ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۰ قسمت
-

ویدئو

رایگان

در این فیلم آموزشی که به درخواست یکی از کاربران عزیز وبسایت در بخش درخواست فیلم آموزشی تهیه شده است شما با نحوه ایجاد  و فشرده سازی فایل های متنی در سی شارپ آشنا  می شوید.

یاد میگیرید که چگونه یک فایل متنی را به صورت فشرده در کامپیوتر ذخیره نمایید و بعد از آن خواهید توانست به محتوای فایل فشرده شده از طریق برنامه دسترسی داشته باشید.

الگوریتمی که برای فشرده سازی استفاده شده است الگوریتم gzip می باشد که به صورت فوق العاده ای فایل های متنی را فشرده می نماید.تا حد تقریبا یک دهم.

در واقع اهمیت فشرده سازی فایل های متنی هنگام انتقال اطلاعات از طریق وب و شبکه قابل مشاهده است و زمانی که اطلاعاتی با حجم 1 گیگابایت می خواهد ارسال شود شاید خیلی راحت تر منتقل شود تا اطلاعاتی با حجم 10 گیگابایت.

توضیحات بیشتر

مدرس

علی تقی زاده

علی تقی زاده مدرس

در بهمن سال 1391 زندگی با دانشجویار رنگ دیگه ای گرفت و لذت خدمت به دانشجوها و علاقه مندان به برنامه نویسی باعث شیرینی مضاعف زندگی و کار شد.

در دانشجویار هدفی رو پایه گذاری کردیم که برای اولین بار در ایران مطرح شد ، و اون یادگیری در مسیر عملی شدن علم برنامه نویسی با هدف کمک و رشد صنعت نرم افزار

در این مسیر مشکلات متعددی داشتیم و طی 4 سال به تجربیاتی که به دست آوردیم بر این مشکلات غلبه کردیم و تا به امروز که به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین منابع آموزش برنامه نویسی و کامپیوتر کشور در خدمت شما بزرگواران هستیم.

امیدوارم آموزش های دانشجویار رو در مسیر یادگیری دنبال کنید.