سرفصل های دوره

۱ فصل
۱۴ جلسه
۳ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۱۴ قسمت
۰۲:۳۹:۴۵
1

دمو

رایگان
۱۰:۵۳
2

شروع جلسه پنجم-قسمت اول-ایجاد حساب Google Analytics

۱۳:۴۹
3

قسمت دوم-تجزیه و تحلیل سایت

رایگان
۰۳:۴۲
4

قسمت سوم-زمان واقعی مخاطب

۲۰:۱۷
5

قسمت چهارم-تجزیه و تحلیل رفتار کاربر

۰۸:۰۵
6

قسمت پنجم-کار با Google-Analytics

۲۳:۴۳
7

قسمت ششم-ساختمان UTM

۰۷:۰۱
8

قسمت هفتم-سئو

۱۴:۱۴
9

قسمت هشتم-روش کار موتور جستجو

۰۹:۵۳
10

قسمت نهم-الگوریتم Google

۱۱:۵۳
11

قسمت دهم-Snippet

۱۰:۰۶
12

قسمت یازدهم-جستجوی هدف

۱۰:۱۵
13

قسمت دوازدهم-پیوند داخلی

۱۱:۱۴
14

قسمت سیزدهم-معرفی کتاب

۰۴:۴۰
15

فایل جانبی 1

16

فایل جانبی 2

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی ویژه کسانی است که تصمیم گرفته‌اند وارد دنیای درآمدهای اینترنتی شوند ولی اطلاعات کافی فنی و بازاریابی در این زمینه ندارند. تمام کارهای لازم گام به گام و 100 درصد عملی توضیح داده خواهد شد و در پایان آموزش سایت شما می‌تواند شروع به کسب درآمد کند.

اگر سایت دارید ولی از سایتتان راضی نیستید یا اختیار کامل آن دست خودتان نیست، با این دوره از اول یک سایت بسازید و کنترل آن را دست خودتان بگیرید. اگر مدت ها در آرزوی داشتن یک سایت کسب درآمد هستید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید مراحل گام به گام کار در آموزش کسب و کار آنلاین بررسی خواهد شد.

چطور بفهمیم توی ذهن کاربر چی میگذره؟چطور کاربران را بشناسیم؟چطور راجع به کاربر تحقیق کنیم؟ چطور کیفیت کارمون را بالا ببریم؟

یکی از مهم‌ترین کارهای دیجیتال مارکتر تحلیل سایت و رفتار بازدیدکنندگان است. ابزارهایی مانند  Analytics (ویکی پدیا) وجود دارد که شرکت گوگل ارائه کرده و به کمک آن می‌توان تمام جزئیات بازدیدهای سایت و رفتار بازدیدکننده را تحلیل کرد. بدون این تحلیل‌ها نمی‌توانید تصمیمات مناسبی بگیرید.

منظور از سئو آن است که در محتوا و ساختار سایت تغییراتی ایجاد کنیم تا وقتی مخاطب در گوگل کلیدواژه موردنظر ما را جستجو می‌کند، در اولین نتایج جستجو دیده شویم و بازدیدکنندگان سایت ما بیشتر شوند. البته به جز ایجاد تغییرات در سایت، کاری می‌کنیم سایت‌های دیگر به ما لینک بدهند تا رتبه بهتری کسب کنیم.

در بخش اول گام به گام و قدم به قدم ساخت اکانت گوگل آنالیتیکس و اتصال آن به سایت وردپرسی را آموزش می بینید. همچنین برای یادگیری بهتر به شما فایل PDF دستورالعملی برای اینکار خواهیم داد.

در بخش دوم علاوه بر آشنایی با محیط گوگل آنالیتیکس، یاد خواهید گرفت چطور به کمک این ابزار پاسخ سوالات خودتان را پیدا کنید.

سوالاتی که می توانید پاسخ آن را پیدا کنید عبارت اند از:

 • همین الان در سایت من چه خبر است؟ چند نفر آنلاین هستند؟ در چه صفحه هایی هستند؟ از کجا آمده اند؟
 • بازدید های سایت من از چه طریقی است؟ کاربران از چه رسانه هایی وارد سایت من می شوند؟ تبلیغات من چقدر بازده داشته است؟
 • رفتار کاربران در سایت چگونه است؟ چه میزان زمان در سایت می گذارند؟ از چه صفحه هایی بیشتر خارج می شوند؟
 • و…

در بخش سوم با چگونگی ساخت UTM آشنا می شوید. UTM ، عبارت تکمیل یافته می باشد که معنای آن سامانه مختصات جهانی می باشد.UTM کدی است که با اضافه کردن آن به انتهای لینک هایی که قصد رهگیری آمار ورودی آن را به سایت داریم به ما می دهد.

در بخش چهارم با روش های تحلیل آمار سایت آشنا می شویم و مواردی را با هم به صورت عملی برسی می کنیم که تحلیل آنها به افزایش فروش شما منجر خواهد شد.

در بخش پنجم وارد مبحث SEO یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو خواهیم شد. روش قرار گرفتن در نتیجه اول گوگل را با کلیدواژه دلخواهتان آموزش می دهیم. به مبحث On page و  Off page optimation می پردازیم و با ساختار موتور های جستجو آشنا می شویم.

در بخش ششم راز موفقیت سایت را به شما خواهیم گفت. علاوه بر آن با روش کار موتور های جستجو آشنا می شویم. اگر بدانیم گوگل چطور کار می کند و ماموریت آن چیست، با درک درست می توانیم سایتمان را به خوبی بهینه کنیم.

در بخش هفتم با الگوریتم های جدید گوگل آشنا خواهیم شد. یاد میگیریم که ساختار سایت، کیفیت محتوا، سرعت سایت، لینک ها، میزان خوانایی سایت و چه عوامل دیگیری در بهینه شدن یک مطلب مهم هستند. تکنیک هایی را برای رعایت کردن همه موارد به راحتی یاد خواهیم گرفت.

بازاریابی اینترنتی

در بخش هشتم راجع به اسنیپت و اسنیپت های غنی شده صحبت میکنیم. یک مطلب جدید که با رعایت کردن آن می توانید تمایز شگفت انگیزی بین خودتان و رقیبانتان ایجاد کنید.

در بخش نهم راجع به هدف کاربران از جستجو صحبت می کنیم و چگونگی بهینه سازی صفحه های سایت برای کلید واژه ها را به صورت ساختاری آموزش میبینیم.

در بخش دهم راجع به لینک سازی و ایجاد لینک های داخلی صحبت می کنیم. چگونگی کمک کردن به گوگل برای دسته بندی کردن مطالب مهم سایتمان را یاد میگیریم.

کسب و کار آنلاین

و در بخش پایانی کتابی را برای بازاریابی مستقیم به شما معرفی خواهیم کرد.

سرفصل های دوره جلسه پنجم نسل جدید راه اندازی کسب و کار اینترنتی

تحلیل اصولی سایت با گوگل آنالیتیکس

 • قدرت دیجیتال مارکتینگ
 • سطح های تحلیل سایت
 • نصب گام به گام گوگل آنالیتیکس
 • اتصال به سایت وردپرسی

تحلیل در لحظه رفتار کاربران در سایت

تحلیل ترافیک ورودی سایت

تحلیل رفتار کاربران در سایت

تجربه ها و بینش های تحلیل سایت

ساختن UTM

آزمودن میزان باده تبلیغات

آشنایی سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستوجو

 • فرمول آلفا
 • کلیدی ترین روش های جذب در دیجیتال مارکتینگ
 • سئو SEO
 • دو کار اصلی سئو
 • On page  , Off page optimation

مشکل اکثر آموزش های سئو

روش کار موتور جستجو

 • آلگوریتم های گوگل
 • ماموریت گوگل
 • سئو کلاه سیاه ممنوع
 • اسنیپت و اسنیپت غنی شده

بهینه سازی سریع سایت

هدف کاربران از جستجو

لینک سازی

صفحه های کلیدی سایت

 • لینک داخلی
 • لینک ساختاری
 • تگ

بازاریابی اجازه ای