01

عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربران گرامی دانشجویار ، امروز مفتخریم از طرح و قسمتی از وبسایت رونمایی کنیم که با وجود آن روند رو به رشد وبسایت سرعت بیشتری خواهد گرفت و مطمئنا باعث رضایت کاربران و هنرجویان عزیز خواهد شد.

در این سامانه امکاناتی جهت تسهیل درخواست ویدئوی آموزشی و تدریس آن توسط مدرسین تعبیه شده است و سعی شده با بکارگیری روندی استاندارد ، نسبت به سرانجام رسیدن درخواست ها گام برداشته شود ، گرچه مطمئنا در ابتدای کار دارای خلل و اشکالاتی خواهد بود که با همراهی شما و نظرات سازنده ی شما رفع خواهد شد.

برای مشاهده ی سامانه اینجا کلیک کنید.

بخش های سامانه عبارت اند از :

بخش مربوط به کاربران : امکان درخواست فیلم ، پیگیری سفارش مربوط به درخواست فیلم آموزشی

بخش مربوط به مدرسین : ثبت نام ، پیشنهاد دوره ی آموزشی جهت تدریس ، پیشنهاد تدریس دوره های درخواستی کاربران ، درخواست تسویه حساب و …

کاربران عزیز : از این پس ، آموزش های درخواستی خود را در صورتی که در سایت موجود نبود در این قسمت از سایت ثبت کنید و پیگیر تدریس و آماده شدن آن باشید.

مدرسین گرامی :از قسمت عضویت ، اطلاعات خود را وارد کنند و دوره های جدید خود برای تدریس رو در پنل مربوطه وارد کنند (دوره هایی که از این قسمت درخواستش ثبت نشود ، تسویه حساب نخواهد شد و درخواست تسویه حساب فقط از این بخش مقدور است.)

مشاهده ی این سامانه ی کاربردی و راهبردی از اینجا