سرفصل های دوره

۱ فصل
۱۹ جلسه
۷ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۱۹ قسمت
۰۷:۰۲:۰۷

قسمت 1

۱۴:۰۲

قسمت 2

۰۹:۴۰

قسمت 3

۱۸:۳۶

قسمت 4

۱۷:۱۳

قسمت 5

۱۰:۴۹

قسمت 6

۰۷:۱۱

قسمت 7

۱۵:۰۷

قسمت 8

۲۴:۳۳

قسمت 9

۳۳:۵۴

قسمت 10

۳۰:۱۴

قسمت 11

۱۶:۴۹

قسمت 12

۲۹:۲۸

قسمت 13

۲۶:۲۰

قسمت 14

۲۱:۳۷

قسمت 15

۲۴:۴۹

قسمت 16

۲۱:۵۷

قسمت17-بخش یک

۴۰:۰۸

قسمت17-بخش دو

۳۸:۴۱

قسمت17-بخش سه

۲۰:۵۹

سورس

به نام خدا

با عرض سلام خدمت شما کاربران عزیز سایت دانشجویار

در خدمت شما هستیم با یکی دیگر از دوره های آموزشی  وب سایت بزرگ دانشجویار تحت عنوان :

دوره آموزشی متریال دیزاین در وب به صورت پروژه محور

Materialize مجموعه ای از رابط های کاربری ساخته شده با CSS و HTML و Javascript است. با استفاده از این ابزار می توانید به سادگی و با جذابیت هر چه تمامتر به طراحی و کدنویسی بپردازید.

Materialize از قواعد و اصول استاندارد در زمینه وب برخوردار است و پشتیبانی خوبی بر روی مرورگرهای بروز و مدرن دارد. این ابزار به شما کمک می کند که سایتهایی متریال و زیبا، سریع و واکنشگرا بسازید. این ابزار از Google Material Design ایده گرفته و از روی قواعد مربوط به آن ساخته شده است.

این مجموعه برای کسانی تهیه شده است که قصد دارند با طراحی متریال آشنا شده و با آن کار کنند و همه موارد مرتبط با Materialize در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید از آن بهره مند شوید.

پیش نیازها

قبل از اینکه شروع به یادگیری این دوره کنید باید یک سری پیش نیازهایی را بدانید و درک کلی و متوسطی از CSS و HTML و Javasccript و DOM داشته باشید . همچنین کار کردن با Text Editor ها را بدانید. اینکه بدانید ابزارهای تحت وب چطور کار می کنند، در فهم این دوره بسیار به شما کمک خواهد کرد.

امیدوارم از این مجموعه آموزشی لذت کافی رو ببرید

 

توضیحات بیشتر

مدرس

بهنام کلانتر

بهنام کلانتر مدرس

به نام خدا

با عرض سلام

بنده برنامه نویسی رو از سال 1392 به طور جدی شروع کردم و برنامه نویسی رو به عنوان شغل اصلی آیندم انتخاب کردم در طی این چند سال پبشرفت خوبی داشتم و تونستم تا حدودی همراه با پلتفرمهایی که مایکروسافت ارائه میده همراه باشم و همیشه سعی در این بودم که مطالبی که در دیگر وب سایت ها نبوده یا حداقل در قالب یک مقاله بوده رو اون مطلب رو به صورت فیلم آموزشی به زبان فارسی در سایت بزرگ دانشجویار ارائه بدم و کاربران از این روش استقبال خوبی کردند و همچنین این شیوه کاری بنده رو تحسین کردند. بیشتر آموزشهایی که ضبط کردم پروژه محور هستند چون اعتقاد بنده بر این مبناست که : 90درصد افراد برای اینکه مطالب برنامه نویسی رو به خوبی درک کنند باید به صورت پروژه ای کار کنند تا مطالب براشون جا بیفته