با سلام

هدف از تهیه این مجموعه از فیلم های آموزشی، آشنایی با مباحث پردازش تصویر بر طبق سرفصل های کتاب پردازش تصویر گونزالس و پیاده سازی آنها در محیط MATLAB  است.

در این قسمت که ششمین بخش از سری فیلم های آموزشی پردازش تصویر می باشد به ادامه موضوع پردازش هسیتوگرام و پیاده سازی آن در متلب خواهیم پرداخت . در این قسمت تکنیک های زیر برای بهبود کیفیت تصویر آموزش داده می شود که بر اساس تابع توزیع احتمال پیکسل ها شکل گرفته اند:

۱-     Histogram Equalization

۲-    Adaptive Contrast Enhancement (ACE)

۳-    Histogram Matching (Specification)

۴-    Local Histogram Processing

۵-   Using Histogram Statistics for Image Enhancement

 

شما می توانید قسمت ششم از فیلم آموزش گام به گام پردازش تصویر کتاب گونزالس درسایت متلب یار از لینک داده شده در ادامه مطلب همین پست دانلود نمایید.

تذکر۱:

تمامی قسمت های فیلم آموزش گام به گام پردازش تصویر کتاب گونزالس در متلب را می توانید از اینجا مشاهده نمایید

 

این مجموعه آموزشی بسیار مناسب برای محققین در ضمینه پردازش تصویر و نیز دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد که قصد تهیه مقاله و پایان نامه در ضمیمنه پردازش تصویر و بینایی ماشین دارند.

کلید واژه:

, Adaptive Contrast Enhancement (ACE), convolution, Histogram Equalization, Histogram Matching (Specification), Local Histogram Processing, median filter, smoothing filter, The Basics of Intensity Transformations and Spatial Filtering, Using Histogram Statistics, آموزش پردازش تصویر دانلود فیلم پردازش تصویر, پردازش تصویر, پردازش تصویر کتاب گونزالس در متلب, تعدیل هیستوگرام, فصل سوم پردازش تصویر گونزالس, کانولوشن, کتاب گونزالس, نرم کردن تصویر, همار کردن تصویر