عیدانه دانشجویار

جهت استفاده از تخفیف بی نظیر و 50 درصدی عیدانه دانشجویار ، می توانید از کد رو به رو هنگام خرید استفاده کنید. روال استفاده از تخفیف به این صورت است که بعد از افزودن محصول به سبد خرید هنگام ثبت خرید کد را در محل مربوطه وارد و اعمال میکنید.این تخفیف برای همه محصولات دانشجویار فعال می باشد.

کد تخفیف : noruz

دانشجویار همراه شما در نوروز 97

دانشجویار 50 درصد شرایط رو برات فراهم کرده تا تو رو به خواسته هات برسونه ، 50 درصد دیگه همت و پشتکار خودتو می طلبه، پس این فرصت بی نظیر رو از دست نده

تخفیف ویژه دانشجویار برای نوروز 97

50%

کد : ‌noruz

به دوستت عیدی بده !

90 درصد تیم های برنامه نویسی از کنار هم قرار گرفتن دوستان همدل و با انرژی شکل گرفته ، تو هم بهترین دوستات رو انتخاب کن و ایمیلشون رو اینجا وارد کن دانشجویار در نوروز 97 از طرف تو آموزش های رایگان براشون ارسال میکنه که بتونن برنامه نویسی رو شروع کنن و وارد این حوزه بشن

این رو یادت نره : دانشجویار ، یار دانشجو

یکی از زبان های زیر را انتخاب کنید:

! سنجش مهارت !

نفرات برتر سنجش مهارت
1 بهنام کلانتر امتیاز : 456
2 امیرحسین امتیاز : 450
3 سجاد سحرخوان امتیاز : 218
4 MasuodMa امتیاز : 64
5 سجاد زمانی امتیاز : 55

اینجا میتونی مهارت و تخصص خودت را محک بزنی و با بقیه دانشجویاری ها رقابت کنی و جایزه بگیری شروع مسابقه

چرا از ویدئوهای آموزشی دانشجویار استفاده کنم؟

دانشجویار سعی کرده است به بهترین نحو ممکن ارتباط شما با بازار کار و صنعت نرم افزار را برقرار کند.

آموزش های دانشجویار بر پایه ی استانداردهای مورد نیاز در بازار کار برنامه نویسی جهت رفع خلع بین دانشگاه و صنعت تولید و عرضه شده است.

همچنین پکیج های آموزشی دانشجویار با همین رویکرد سرفصل بندی و از مقدماتی ترین نکات برای افراد مبتدی تا حرفه ای ترین قسمت های انجام پروژه های مرسوم در بازار کار را پوشش می دهد.

پس اگر شما هم برای آینده خود در حال برنامه ریزی هستید و یا در حال پایه ریزی استارت آپ خود می باشید ، آموزش های پروژه محور و پکیج های آموزشی دانشجویار یکی از راه های رسیدن به هدف و ااقدامی 100 درصد عملیاتیست.