برای یادگیری PHP، فقط همین یه بسته کافیه!

قبل ازخرید بسته آموزش جامع php بهتر است با تعریف و مزایای پی اپ پی و بازار کار آن در ایران آشنا شوید:

php چیست

PHP یک زبان اسکریپتی است که جهت پیاده سازی سمت سرور (Backend) وب سایت ها و وب اپلیکیشن ها استفاده می شود. PHP مخفف عبارت PHP: Hypertext Preprocessor می باشد. همچنین یک زبان برنامه نویسی منبع باز (open-source) و شیءگرا محسوب می شود. بنابراین دسترسی به آن رایگان است.

یکی از ویژگی های خوب PHP سطح دسترسی به انواع پایگاه داده ها از جمله MySQL , SQLite , Oracle , SqlLite و … می باشد.از طرفی زبان php به دلیل محبوبیت بسیار بالایی که دارد، فریم ورک های فراوانی را همچون لاراول، سیمفونی،کدیگنایتر و … را در اختیار کاربران قرار داده است.

مزایای php

 • php روی پلتفرمهای مختلف مانند ویندوز، لینوکس، مکینتاش، یونیکس و … اجرا می شود.
 • php با اکثر وب سرویسهای امروزی اعم از Apache یا IIS و Nginx و Lightspeed همخوانی کامل دارد.
 • php رنج وسیعی از دیتابیس ها را پشتیبانی می کند.
 • php رایگان است.
 • آموزش php بسیار آسان است و یادگیری آن می تواند موقعیت شغلی بسیار مناسبی در جامعه ایران بوجود بیاورد.
 • زبان PHP از لحاظ شی گرایی یک زبان کامل است.
 • سرعت بالای آن در مقایسه با برنامه ی asp.net

بازار کار و میزان درآمد php

بازار کار در هر کسب و کار و تخصصی نسبت مستقیم با تعداد کاربران و استفاده کنندگان آن دارد، با توجه به فراگیر شدن استفاده از اینترنت و وبسایت های اینترنتی، توسعه دهندگان و افراد شاغل در زمینه های شغلی مرتبط با اینترنت بازار کار بسیار مطلوبی دارند.

امروزه همه بنگاه های کاریابی مملو شده از درخواست برای برنامه نویس و متخصص وب جهت فعالیت در شرکت ها و سازمان ها و این موضوع مهم نویدبخش بازار کار پر رونق برای متخصصین حال و آینده این تخصص را دارد.به طور متوسط هر برنامه نویس وب بین ۵ تا ۷ میلیون تومان در ایران و ۱۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار در کشورهای توسعه یافته درآمد دارد.
از طرفی اکثر وب سایتها در ایران با دو زبان asp.net  و php نوشته می شوند.پس هر چه سریعتر به یادگیری آموزش php بپردازید.و ما این نوید را به شما خواهیم داد که سریع تر از زبان های دیگر به بازار کار راه پیدا خواهید کرد.همچنین می توانید به عنوان فریلنسر و تنها از طریق ارتباط با اینترنت با شرکت یا شخص در ارتباط باشید و به صورت همزمان یک یا چند پروژه را انجام دهید.

نکته
در صورت دریافت این بسته، یک کد تخفیف ۴۰% برای دریافت سایر دوره ها به صورت دائمی برای شما فعال می گردد.

 آموزش جامع php برای چه کسانی مناسب است؟

 • افرادی که قصد پیاده سازی وبسایت شخصی برای خود و کسب و کارشان دارند.
 • افرادی که قصد دارند در تیم استارتاپی بعنوان عضو فنی و توسعه دهنده فعالیت کنند .
 • افرادی که می خواهند به سطحی از تخصص برسند که در شرکت های برنامه نویسی استخدام شوند.
 • افرادی که قصد دارند از راه طراحی وبسایت، کسب درآمد کنند .
 • و سایر علاقمندان به زبان برنامه نویسی PHP
نکته
به همراه این بسته، یک فایل راهنمای مشاهده آموزش ها و همچنین لیست تمرین های هر مرحله ، برای شما ارسال می گردد.

پیش نیاز آموزش جامع php

آموزش جامع php پیش نیاز خاصی ندارد اما برای هرچه زیباتر شدن ظاهر سایت بهتر است آشنایی کافی به دو زبان برنامه نویسی html  و css داشته باشید.

بسته  آموزش جامع php با چه مکانیزمی روال آموزشی را تقویت و شتابدهی می کند؟

بسته آموزش جامع  php از مقدماتی ترین موارد روال یادگیری را آغاز کرده و تا سطح حرفه ای پیش می روند، به این صورت که شما حتی اگر هیچ اطلاعاتی درباره زبان برنامه نویسی مورد نظر نداشته باشید با بسته جامع می توانید یادگیری را شروع کنید.
معتقدیم برای یادگیری برنامه نویسی یک زبان، قدم مهمتری قبل از ورود به کدنویسی وجود دارد، و آن شناخت کامل بازار کار برنامه نویسی کشور می باشد که این مهم در قالب یک فایل آموزشی(ناگفته های برنامه نویسی تجاری موفق در ایران) بررسی شده است و در اختیار شما قرار می گیرد. سپس آموزش های مقدماتی شما را با محیط کدنویسی و توسعه زبان برنامه نویسی و مواردی که باید هر برنامه نویسی درباره آن آشنایی و تخصص کامل داشته باشد آشنا می کند. در ادامه با انجام دادن پروژه های استاندارد، برای ورود به بازار کار برنامه نویسی آماده می شوید. در نهایت شما با فراگیری فریم ورک های تخصصی برنامه نویسی یک برنامه نویس حرفه ای خواهید بود که توانایی انجام هر پروژه ای را دارد.

نکته
با خرید بسته آموزش جامع PHP، آموزش ناگفته های برنامه نویسی تجاری موفق در ایران که حاصل چند سال تجربه حضور دانشجویار در بازار برنامه نویسی ایران می باشد، به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد

 

گام های یادگیری آموزش جامع php

دانشجویار، آموزش های موجود در این بسته را در ۶ گام برای شما دسته بندی کرده است . شما می توانید با کلیک بر روی هر گام توضیحات و آموزش های موجود در آن گام و همچنین با کلیک بر روی عنوان آموزش، سرفصل آن را مشاهده نمایید.

۱

گام اول: توانایی حل مسئله

۶ ساعت
۲

گام دوم: طراحی وب

۲۷ ساعت
۳

گام سوم: آشنایی مقدماتی با برنامه نویسی PHP و شی گرایی

۹ ساعت
۴

گام چهارم: یادگیری MVC در قالب یک آموزش پروژه محور

۲۳۰ ساعت
۵

گام پنجم: آشنایی با فریم ورک های PHP

۳۰ ساعت
۶

گام ششم: آموزش برخی نکات کاربردی در PHP

۱۴ ساعت و ۲۰ دقیقه

امتیازاتی که با خرید بسته آموزش جامع php به دست می آورید

 • با دریافت این بسته و شرکت در آزمون، گواهی حضور در دوره برای شما صادر می گردد.
 • به همراه این بسته، یک فایل راهنمای مشاهده آموزش ها و همچنین لیست تمرین های هر مرحله ، برای شما ارسال می گردد .
 • با دریافت این بسته،  آموزش ناگفته های برنامه نویسی تجاری موفق در ایران که حاصل چند سال تجربه حضور دانشجویار در بازار برنامه نویسی ایران می باشد، به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد
 • در صورت دریافت این بسته، یک کد تخفیف ۴۰% برای دریافت سایر دوره ها به صورت دائمی برای شما فعال می گردد.
نکته
قیمت آموزش های موجود در این بسته به صورت جداگانه ۹۹۴,۰۰۰ تومان می باشد. دانشجویار، با گردآوری این بسته با قیمت ۴۹۰ هزار تومان، در واقع حدود ۵۱% تخفیف را بعنوان هدیه در اختیار علاقمندان به این زبان برنامه نویسی قرار داده است.

آزمون و مدرک

بعد از دریافت این بسته و مشاهده آموزش ها، شما می توانید با شرکت در آزمون و کسب نمره قبولی، گواهی حضور در دوره مشابه تصویر زیر دریافت کنید.

 • تاریخ شرکت در آزمون ، با توجه به آمادگی دانشجو و با مشورت با وی تعیین می گردد .
 • هر دانشجو امکان حضور در آزمون در ۵ مرحله را دارد.
 • در صورت کسب نمره قبولی، گواهی حضور در دوره به صورت پستی برای دانشجو ارسال می گردد .

php

دقت داشته باشید مبلغی که هم اکنون برای دریافت این بسته هزینه می کنید، بسیار کمتر از مبلغی است که درآینده با ورود به بازار کار برنامه نویسی کسب خواهید کرد .