سرفصل های دوره

۱ فصل
۰ جلسه
۵ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۰ قسمت
-

در این فیلم آموزشی روی ظاهر پروژه ها با استفاده از ایجاد طیف های رنگی کار شده است و برای زمینه فرم یک طیف رنگی استفاده شده است.

ظاهر خشک و تک رنگ فرم ها در winform ها شاید برای خیلی از برنامه نویسان خسته کننده باشد و بخواهند راهی بیابند که فرم های خود را از این یکنواختی خارج کنند.

در این فیلم شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک تابع برای این کار تعریف کنید و یا یک کلاس و از آن در همه ئ قسمت های یک پروژه استفاده کنید.

این کار به ظاهر button ها کمک بسیار زیادی می کند  باعث می شود button های زیبایی داشته باشید.

فرم های یک پروژه هم از قسمت هایی هستند که عملا کاربران با آنها سروکار زیادی دارند و کاملا در کارکرد آنها روی سیستم تاثیرگذار خواهد بود.

برای دانلود این فیلم آموزشی به ادامه مطلب بروید…

 

 

دانلود با لینک مستقیم

 

 

توضیحات بیشتر

مدرس

علی تقی زاده

علی تقی زاده مدرس

در بهمن سال 1391 زندگی با دانشجویار رنگ دیگه ای گرفت و لذت خدمت به دانشجوها و علاقه مندان به برنامه نویسی باعث شیرینی مضاعف زندگی و کار شد.

در دانشجویار هدفی رو پایه گذاری کردیم که برای اولین بار در ایران مطرح شد ، و اون یادگیری در مسیر عملی شدن علم برنامه نویسی با هدف کمک و رشد صنعت نرم افزار

در این مسیر مشکلات متعددی داشتیم و طی 4 سال به تجربیاتی که به دست آوردیم بر این مشکلات غلبه کردیم و تا به امروز که به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین منابع آموزش برنامه نویسی و کامپیوتر کشور در خدمت شما بزرگواران هستیم.

امیدوارم آموزش های دانشجویار رو در مسیر یادگیری دنبال کنید.