امروزه باتوجه به شرایط زندگی بشر آموزش دیدن و یادگیری مهارت های مختلف یک امر ضروری تلقی می‌شود. از آنجا که آموزش آنلاین پرچم‌دار این راه است فراهم کردن بستری برای گردآوری مدرس و دانشجو بصورت آنلاین از اهمیت بالایی برخوردار شده است. از همین رو تیم دانشجویار برآن شد به تولید محتوای آموزشی با بالاترین استاندارد و کمترین قیمت بپردازد و با شعار پل ورود به بازار کار به ارتقای دانش و مهارت علاقه‌مندان کمک کند.

آموزش های دانشجویار شامل حوزه‌های زیر می‌شود

وبسایت دانشجویار تمرکز تولیدمحتوای خود را بر مطالب مربوط به برنامه‌نویسی مانند طراحی سایت، هوش مصنوعی، بازی سازی قرار داده است اما در زمینه‌های مختلف دیگر مانند دروس دانشگاهی، طراحی و گرافیک، آموزش های حوزه کسب و کار، مهارت فردی و دیجیتال مارکتینگ به تولیدمحتوای ارزنده و باکیفیت پرداخته است. هرچند هزینه آموزش‌ها باتوجه به کیفیت تدریس مدرسین خبره از قیمت مناسبی برخودار است اما می‌توانید روزانه، ماهانه و به مناسبت‌های مختلف از تخفیف های بی‌نظیر ما برخوردار شوید و آموزش مدنظرتان را در کمترین زمان ممکن در پنل کاربریتان مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر آموزشی مدنظر شما هست اما در دسته آموزش‌های ما نیست می‌توانید از طریق همین وبسایت درخواست صبط دوره مدنظرتان را بدهید. در ادامه نیز به معرفی کامل تر دوره‌های برجسته در هر حوزه را معرفی خواهیم کرد.

برنامه نویسی ویندوز

آموزش‌هایی که در این حوزه برای شما تولید شده‌اند شامل زیردسته هایی از آموزش پایتون، آموزش سی شارپ، آموزش جاوا، ویژوال بیسیک و دلفی می‌باشند. برای هر کدام از دسته آموزش‌های ذکر شده بیش از 50 موضوع را بررسی کرده ایم و توسط مدرسین خبره توضیح داده شده‌اند. آموزش پیشنهادی ما در این حوزه دوره آموزش پروزه محور WPFو C# می‌باشد.

آموزش های مربوط به طراحی سایت

آموزش‌هایی که مربوط به حوزه آموزش طراحی سایت می‌باشند در زیر دسته‌های مربوط به برنامه نویسی وب، آموزش php، آموزش asp.net core، انگولار، وردپرس، لاراول، جوملا، سئو، طراحی قالب و بخش‌های دیگر قرار دارند که آموزش موضاعات و بحث‌های مختلف این حوزه‌ها نیز در کنار اموزش جامع آنها قرار گرفته است. در این حوزه نیز ما دوره آموزش طراحی سایت با جنگو را به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم.

آموزش های حوزه طراحی و گرافیک

چنانچه علاقه مند به یادگیری برنامه های گرافیکی همچون ادیوس، پریمیر، فتوشاپ، افترافکت، اتوکد و امثال اینها هستید نیز در این وبسایت برای شما آموزش‌هایی را قرار داده‌ایم. آموزش پریمیر و آموزش فتوشاپ دانشجویار که توسط مدرسین خبره تدریس شده است جزو پرفروش ترین‌ اموزش‌های ما می‌باشد.

آموزش‌های حوزه بازی‌سازی

مشهورترین برنامه برای بازی‌‎سازی که طرفدارارن زیادی نیز دارد یونیتی می‌باشد که در این زمینه نیز ما به تولیدمحتوای آموزشی پرداخته‌ایم.

آموزش های دیگر دانشجویار

همانطور که در ابتدا صحبتمان بیان کردیم آموزش‌های دیگری که در وبسایت دانشجویار قرار داده‌ شده است در حوزه‌های مختلف آهنگسازی با آموزش کیوبیس، حوزه برنامه‌نویسی موبایل با آموزش فلاتر و همچنین آموزش برنامه نویسی برای کودکان با تهیه آموزش اسکرچ در این زمینه نیز اقدام به تولیدمحتوا آموزشی کرده است.

آموزش‌های دانشجویار باکیفیت بالا و تدریس توسط مدرسین باتجربه به شما در یادگیری مهارت‌های مختلف یاری می‌رساند.