ارتباط با ما


روش های تماس با ما و دریافت پشتیبانی :

مهمترین هدف ما در دانشجویار ، رضایت مشتری و پشتیبانی بی قید و شرط ، سریع و راحت می باشد ، به همین دلیل روش های ارتباطی متنوعی پیش بینی شده است که می توانید بسته به شرایط خودتان و با توجه به سوال و حسب نیاز از آنها استفاده کنید ، خواهشمندیم روش ارتباطی صحیح را طبق توضیحات پایین برای رفع مشکلات خود انتخاب کنید که سریع به نتیجه برسید.

۱- اگر محصولی دانلود را خریده اید و در فایل آموزش یا لینک دانلود خرابی وجود دارد از بالای سایت وارد پنل کاربری خود شده و از قسمت پشتیبانی اقدام به ثبت تیکت جدید کنید، تیکت ها حداکثر تا ۲۴ ساعت رفع و پاسخ داده می شود.

در صورت عدم پاسخگویی یا اولویت داشتن موضوع می توانید در ساعات اداری با شماره تماس :۰۵۶۳۲۰۱۲۰۱۹ تماس بگیرید، قبل از تماس ارسال تیکت ضروریست.

۲- اگر در محصول پستی شما مشکلی وجود دارد یا بسته ی پستی پس از گذشت ۴ روز از سفارش تحویل داده نشده است نیز مانند مورد اول از طریق پنل کاربری خود در سایت اقدام به ارسال تیکت کنید.

۳- اگر در حین مشاهده ی آموزش نیاز به راهنمایی دارید می توانید از طریق روش های زیر عمل کنید :

۳-۱ : در صورتی که در مدیران یا مدرس مربوطه در چت سایت پاسخگو بودند از ایشان راهنمایی بگیرید.

۴- در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب راه مناسب در آموزش ، انتخاب زبان برنامه نویسی ، آینده ی شغلی و انتخاب و خرید آموزش دارید می توانید از طریق :

شماره تماس دفتر دانشجویار  در ساعات اداری :۰۵۶۳۲۰۱۲۰۱۹ (بخش مشاوره ی قبل از خرید)

آدرس شرکت : خراسان جنوبی – بیرجند – خیابان منتظری – بین منتظری ۲ و ۴ – جنب سینما بهمن – طبقه ۵

پل ارتباطی از طریق آیدی تلگرام : daneshjooyar_support724@

آماده ی دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد شما هستیم.

به صورت کلی نیز در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی یا درخواستی دارید می توانید از طریق فرم زیر اقدام به ارسال مطلب مورد نظر خود کنید.

دانشجویار در تلگرام :

telegram

با توجه به فراگیر بودن شبکه های اجتماعی ، خصوصا تلگرام ، جهت تسهیل ارتباط شما با ما و برخط بودن در هر مکان و زمان تصمیم گرفتیم که با شما در این شبکه ی گسترده همراه باشیم از طریق زیر :

کانال رسمی دانشجویار در تلگرام : http://telegram.me/daneshjooyar

در کانال تلگرام :

 

دانشجویار نماد اعتماد به دانشجویار مجوز نشر دیجیتال لوگو شرکت به پرداخت ملت logo-samandehi مجوز سازمان فنی حرفه ای کشور