این فیلم آموزشی برای دوستانی تهیه شده که به خوب کد نوشتن اهمیت میدن و سی شارپ رو برای بازار کار انتخاب کردن ، البته برای پروژه دانشگاه اکثر کاربران هم این فیلم واقعا عالیه…

در قسمت یشتیبان گیری از اطلاعات:

در این قسمت شما یاد خواهید گرفت که چطور بانک های اطلاعاتی خود و حتی  بانک های با  ظرفیت یا حجم بالا را پشتیبان گیری کنید در حالی که به صورت همزمان نرم افزار نیز به کار خود ادامه دهد و اصطلاحا هنگ نکند.

در واقع هنگ کردن نرم افزار و غیرقابل استفاده بودن آن در زمان تهیه پشتیبان همواره یکی از مهمترین دغدغه های برنامه نویسان بوده و است که با این روشی که در این قسمت از آن استفاده میکنیم برای همیشه پشتیبان گیری از دیتایبس به شیرین ترین لحظه ی انجام پروژه شما تبدیل خواهد شد.

ما برای حل این مشکل در این فیلم آموزشی شما را با Asynchronous Delegate ها و نحوه استفاده از آنها برای این مهم آشنا میکنیم تا بتوانید عملیات پشتیبان گیری را با استفاده از این روش انجام دهید.

حتی در قالب این ویدئوی آموزشی شما با delegate ها و نحوه استقاده از آنها نیز به صورت کامل آشنا خواهید شد.

با استفاده از این روش شما به راحتی میتوانید از بانک های اطلاعاتی با حجم کم و زیاد پشتیبان تهیه کنید و حتی امکان توقف پشتیبان گیری نیز توسط کاربر فراهم شده است.

ودر قسمت بازیابی اطلاعات:

حال در این قسمت یاد میگیرید که چگونه داده هایی را که بک آپ آنها تهیه شده است را با استفاده ازBackGroundWorker 

بازگردانی نمایید و از آنها استفاده نمایید.

بحث بازگردانی اطلاعات به اندازه پشتیبان گیری از اطلاعات دیتابیس اهمیت دارد و شما باید بتوانید اطلاعاتی را که با استفاده از این روش مناسب تهیه کرده اید را بازگردانی کنید بدون اینکه در روند اجرای نرم افزار خللی وارد شود.

این آموزش قبلا به صورت دو فیلم آموزشی ارائه شده بود که امروز به درخواست کاربران در قالب یک فایل همراه با سورس کد وبا قیمت پایین تری رو سایت قرار میگیرد.