سرفصل های دوره

۱ فصل
۴ جلسه
۲ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۴ قسمت
-
1

قسمت اول

رایگان
۳۴:۴۵
2

قسمت دوم

رایگان
۲۹:۴۶
3

قسمت سوم

رایگان
۲۵:۱۴
4

قسمت چهارم

رایگان
۳۲:۱۴
5

قسمت پنجم

رایگان
6

قسمت ششم

رایگان

ارتباط با مخاطب در نرم افزار های امروزی روش های گوناگونی را داراست که یکی از این روش ها و در واقع بروز و رایج ترین آن ارتباط با مخاطب از طریق پیامک می باشد.
زیرا امروزه دیگر شخصی را نخواهید یافت که از تلفن همراه استفاده نکند و در نتیجه خوب است که از این روش در نرم افزار های حسابداری ، اتوماسیون ، نوبت دهی … خود استفاده کنیم.

در این مجموعه ی آموزشی در قالب یک پروژه ی عملی یاد میگیرید که چگونه یک نرم افزار مدیریت و ارسال و دریافت پیام کوتاه را تهیه کنید و با استفاده از وب سرویس ها عملیات ارسال را انجام دهید.
قبلا در ۵ قسمت روش های مختلف ارسال پیام با استفاده از سیم کارت را شرح داده بودیم که می توانید ویدئوها رو مشاهده نمایید اما امروز قصد داریم کار با پیامک با استفاده از وب سرویس را شرح دهیم.

کلیه ی مراحل تهیه ی نرم افزار به صورت کامل در این سری آموزش مورد بررسی قرار گرفته است.و بعد از مشاهده این سری آموزش خواهید توانست نرم افزاری مشابه این را تولید کنید و یا هم از این روش در پروژه های خود استفاده نمایید.

در ادامه مباحث در این دو قسمت توانایی ارسال پیامک به صورت تکی و گروهی را خواهید داشت.در 4 قسمت بعدی که روز جمعه قرار خواهد گرفت دریافت پیامک و ارسال زماندار و کار با پیامک در صفحات وب را آموزش خواهید دید.