با عرض سلام و خسته نباشید به کاربران عزیز وب سایت بزرگ دانشجویار

با سومین آموزش از سری فیلم های آموزشی خلاقیت در فتوشاپ (آموزش های حرفه ای تبدیل عکس به نقاشی در فتوشاپ) در خدمت شما هستیم.

در این مجموعه قصد داریم تا شما رو با یکسری ترفند ها و امکانات فتوشاپ بیشتر آشنا کنیم و در هر آموزش روی یک موضوع جداگانه تمرکز میکنیم

افکت سایه روشن می تواند باعث تبدیل یک تصویر دیجیتال به یک کار هنری زیبا شود. هنگامی که سایه روشن به درستی به تصویر اضافه شود، می تواند باعث تاثیر بصری بالا ، جلب توجه در چشم بیننده، انتقال عمق احساس تصویر در بیننده کرده، و در واقع با این افکت می توان تمام عناصر یک اثر هنری را با کیفیت بالا در تصویر خود ایجاد کنیم. ساخت تصاویر کنتراست بالا ، تنوع رنگ ، وضوح و عمق تصویر همه ویژگی هایی هستند که با این افکت می توان ساخت و این مسئله به شما طراح تصویر کمک می کند تا اثر هنری دیجیتال خود را متفاوت تر و زیباتر بیافرینید.

در این ویدیو شما را با تکنیک های سایه تیره و روشن توسط دو ابزار Dodge tool و Brun tool آشنا خواهم کرد و با استفاده از آنها می توانید جلوه زیباتری به عکس ها و تصاویر خود دهید ؛ برای کاربردی تر کردن آموزش روی سایه زنی بدن دو مدل خانم و یک ورزشکار برای جلوه دادن به پوست و حجیم کردن عضلات استفاده کردم .

امیدوارم براتون جالب و مفید باشه.