سلام به همه کاربران عزیز وبسایت دانشجویار خوب با دوره اموزشی کار با فریم ورک بوتسترپ در خدمت شما هستیم و میخواییم که کار با این فریم ورک رو به صورت کامل به شما آموزش بدیم و امیدوارم بتونم در ارتقا سطح شما کاربران عزیز کمکی کرده باشم خوب در ادامه به تویع در مورد این فریم ورک میپردازیم و اونو معرفی و قسمت های عنوان شده توی ویدئو رو بیان میکنیم

بوتسترپ چیست ؟

Bootstrap یک فریم ورک طراحی وب سایت بسیار سریع، زیبا و آسان است. بوت استراپ مبتنی بر HTML5, CSS3, jQuery می باشد.
با استفاده از این فریم ورک می توانید سایت های بسیار زیبایی را در سریع ترین زمان ممکن طراحی کنید. Bootstrap همچنین به سادگی امکان طراحی سایت های Responsive و قابل اجرا در دستگاه های مختلف از جمله کامپیوتر، تبلت، موبایل و … را بدون کدنویسی بخصوصی، فراهم می کند.
مثلا دیگر برای گذاشتن امکانات jQuery مثل منو زیر منو , اسلایدر , تب بندی و … هیچ محدودیتی ندارید و بدون هیچ نگرانی و به راحتی میتوانید از آنها استفاده نمایید .

بسیاری از فریم ورک های برنامه نویسی نیز در نسخه های جدید خود، پیاده سازی بخش خروجی سایت را بر عهده بوت استراپ گذاشته اند.

خوب در قسمت اول این آموزش میخواییم

توضیحاتی در مورد بوتسترپ بدیم و طریقه لینک کردن فایل های لازم و و همچنین کار با بخش آیکون ها و دکمه ها در بوتسترپ بپردازیم

منتظر قسمت های دیگر کار با فریم ورک بوتسترپ باشید

منتظر نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات  شما هستیم