با سلام خدمت همه کاربران عزیز سایت بزرگ دانشجویار

در این آموزش برای دوستان عزیز یک سوپرایز دارم ، یک آموزش فوق العاده برای دوستان آماده کردم ( آموزش ساخت کرم ضدآفتاب در نرم افزار فتوشاپ ) پیشنهاد می کنم این آموزش رو از دست ندید و حتما ببینید و استفاده کنید.

اگر شما تا به این مرحله آموزش های ما را دنبال کرده باشید و به خوبی با کلیات نرم افزار فتوشاپ آشنا شده باشید الان وقت آن رسیده که دانش خود را جمع بندی کنید و بتوانید طرحی متفاوت را در نرم افزار طراحی و پیاده سازی کنید .

در این اموزش یاد میگیرید چطور با استفاده از ابزار Pen از ابتدا و بدون عکس یک کرم ضد آفتاب طراحی کنید ما سعی کردیم تمام مراحل رو خیلی واضح و با جزییات کامل توضیح بدیم و همزمان اجرا کنیم تا شما کاربران عزیز بتوانید همراه با ما مراحل را پیش ببرید.

در این آموزش به خوبی یاد می گیرید که چطور از ابزار Pen استفاده کنید ، طریقه ایجاد سایه و ترکیب رنگ ها را به خوبی آموزش خواهید دید.

شما با دیدن این اموزش یک گام بزرگ در طراحی  فتوشاپ برمی دارید. cream111

امیدوارم از دیدن این آموزش نهایت استفاده را ببرید و حتما سعی کنید تمرین را فراموش نکنید این آموزش به طور مثال طرح کرم ضد آفتاب بود شما می توانید از موضوعات و اشیا پیرامون خود ایده بگیریید و در نرم افزار فتوشاپ پیاده سازی کنید و از طراحی خودتون  لذت ببرید .

به پاس همه حمایت هاتون …