با عرض سلام خدمت بازدید کنندگان محترم و همیشگی  وب سایت دانشجویار با  آموزش ساخت بنر متحرک در فتوشاپ در خدمت شما هستیم.

همانطور که می دانیم امروزه در همه جای اینترنت، بنرهای فراوانی می بینیم که برای تبلیغ محصولات و خدمات مختلف طراحی شده اند. هر چه طراحی یک بنر زیبا تر و جذاب تر باشد،‌ تاثیر آن در مخاطب بیشتر  خواهد بود.

از جمله کارها برای افزایش توجه بازدید کنندگان، استفاده از انیمیشن و تصاویر متحرک در بنر است که سبب جلب توجه مخاطب می شود. برای ساخت بنر ها و انیمیشن ها، روش های مختلفی وجود دارند و فرمت های متنوعی هم در این زمینه وجود دارند. یکی از محبوب ترین این فرمت ها فرمت گیف می باشد.
فرمت گیف نسبت به دیگر فرمت ها حجم بسیار کمتری دارد و نکته مهم آنکه تمام مرورگر ها امکان نمایش بنرهای گیف را دارا هستند. حجم کم و سازگاری زیاد این فرمت سبب محبوب شدن آن شده است.

ما در این آموزش نحوه ساخت یک بنر متحرک توسط نرم افزار Photoshop را به شما به صورت کاربردی آموزش می دهیم که  امیدواریم آموزش خوبی باشد و بتوانید با این آموزش از صرف هزینه های گزاف برای این بنرها به طراحان جلوگیری کنید و خودتان به این پیشرفت برسید.

طراحی بنر، یکی از جذاب ترین کارها با فتوشاپ است. مخصوصا اگر بنر برای خودتان باشد و بخواهید از آن در سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید. برای اینکه بتوانید با فتوشاپ اقدام به طراحی و ساخت بنر کنید، باید تکنیک های مختلف فتوشاپ را بلد باشید. در این فیلم ها، به صورت گام به گام  با چگونگی شروع کار و ساخت یک بنر آشنا میشوید.

نسخه فتوشاپ استفاده شده در این آموزش Photoshop cc می باشد اما در صورتی که از نسخه های قدیمی تر استفاده می کنید باز هم می توانید از این آموزش برای ساخت بنر متحرک استفاده کنید.