سرفصل های دوره

۱ فصل
۱ جلسه
۰ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۱ قسمت
-

دانلود کنید

رایگان
۰۸:۴۰

دانلود نرم افزار

رایگان

آموزش حذف کامل نرم افزار Visual Studio

به نام خدا و عرض سلام و شاد باش خدمت کاربران عزیز دانشجویار

امیدوارم که سال خوبی رو شروع کرده باشید.

در این دوره آموزشی کاربردی قصد داریم حذف کامل نرم افزار ویژوال استودیو ( Visual Studio ) را ارائه کنیم.

مطمئنا برای شما پیش آمده که خواسته باشید نرم افزار ویژوال استودیو را حذف کنید و آن را به نسخه جدیدتری ارتقاء بدید.

حذف نرم افزار ویژوال استودیو با توجه به گستردگی نرم افزار و نصب ابزارها و کامپوننتهایی که این محیط IDE دارد کمی دشوار است. برای کاربر حذف تک تک ابزارها مشکل خواهد بود.

در این حالت مطمئناً موقع نصب نسخه جدید نرم افزار ویژوال استودیو به مشکل بر می خورید. از قبیل اینکه بعضی از سرویس ها یا کامپوننت ها به صورت کامل حذف نشدند.

روش دیگری که بیشتر کاربران برای حذف ویژوال استودیو انجام می دهند این است که ویندوز خود را از اول نصب می کنند و با خیال راحت دوباره ویژوال استودیو را نصب می کنند.

ولی این روش هم ایرادهایی دارد که شما دوباره باید نرم افزارهای مهمی مثل نرم افزار مهم Sql Server را نصب کنید.

ما در این آموزش به شما یاد می دهیم که چگونه ویژوال استودیو را به صورت کامل حذف کنید و نرم افزار ویژوال استودیو را به راحتی ارتقاء دهید.

پس با ما همراه باشید…

توضیحات بیشتر

مدرس

بهنام کلانتر

بهنام کلانتر مدرس

به نام خدا

با عرض سلام

بنده برنامه نویسی رو از سال 1392 به طور جدی شروع کردم و برنامه نویسی رو به عنوان شغل اصلی آیندم انتخاب کردم در طی این چند سال پبشرفت خوبی داشتم و تونستم تا حدودی همراه با پلتفرمهایی که مایکروسافت ارائه میده همراه باشم و همیشه سعی در این بودم که مطالبی که در دیگر وب سایت ها نبوده یا حداقل در قالب یک مقاله بوده رو اون مطلب رو به صورت فیلم آموزشی به زبان فارسی در سایت بزرگ دانشجویار ارائه بدم و کاربران از این روش استقبال خوبی کردند و همچنین این شیوه کاری بنده رو تحسین کردند. بیشتر آموزشهایی که ضبط کردم پروژه محور هستند چون اعتقاد بنده بر این مبناست که : 90درصد افراد برای اینکه مطالب برنامه نویسی رو به خوبی درک کنند باید به صورت پروژه ای کار کنند تا مطالب براشون جا بیفته