به نام خدا

در این قسمت از مجموعه فیلم های آموزشی وب سایت دانشجویار دوره کاربردی و مفید angular js را آماده کرده ام, این مجموعه برای اولین بار به زبان فارسی از دانشجویار ارائه میشه, امید وارم که مفید باشه.

AngularJS فریم ورکی متن باز و نوشته شده به زبان جاوا اسکریپت است. هدف از به وجود آمدن این فریم ورک، توسعه هر چه ساده‌تر SPA‌ها با الگوی طراحی MVC و تست پذیری هر چه آسان‌تر آن‌ها است. این فریم ورک توسط یکی از محققان Google در سال ۲۰۰۹ به وجود آمد. بعد‌ها این فریم ورک تحت مجوز MIT به صورت متن باز در آمد و اکنون گوگل آن را حمایت می‌کند و توسط هزاران توسعه دهنده در سرتاسر دنیا، توسعه داده می‌شود.

این مجموعه شامل بیش از ۳۰ قسمت می باشد که به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار میگیره و بعد از این دوره یک اموزش پروژه محور با فریم ورک angular js اماده میشه که اون جا جبران می کنیم قیمت رو(شوخی کردم)

در این قسمت:

فیلتر ها را معرفی می کنیم ,

در AngularJs فیلتر ها برای فرمت کردن داده های قابل نمایش در view ها استفاده می شوند. به طور مثال وقتی بخواهیم عنوانی انگلیسی را بوسیله حروف بزرگ نمایش دهیم و یا مثال هایی از این دست.

برای استفاده و فراخوانی یک فیلتر روی یک مقدار خاص از کاراکتر | (pipe) در درون کاراکتر های data binding ({{}}) استفاده می شود.

تبدیل خروجی به حروف کوچیک یا بزرگ

جست جو در بین داده ها با استفاده از فیلتر ها

 و…