سرفصل های دوره

۱ فصل
۰ جلسه
۰ ساعت
۱

لیست ویدئوهای دوره

۹ قسمت
۰۲:۲۰:۰۰

قسمت اول

رایگان

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

قسمت هفتم

قسمت هشتم

قسمت نهم

سورس

به نام خدا ، عرض سلام خدمت کاربران عزیز دانشجویار

یکی از پرکاربردترین و بی نظیرترین بخش هایی که در ارتباط با سخت افزار در سی شارپ می توان مدیریت کرد بحث تلفن و موارد استفاده ی آن می باشد.

موارد کاربرد این عملیات در نرم افزار های شبیه ساز سانترال ، تلفن گویا ، نرم افزار های حسابداری ، نرم افزار های CRM و … به شدت مورد توجه می باشد.

هزینه ی راه اندازی یک تلفن گویای ساده معمولا از 500 هزارتومان به بالا برآورد می شود که شما می توانید به نرم افزارهای خود این قابلیت رو داده و از آن برای تبلیغ و بهتر شدن کارایی نرم افزار خود استفاده کنید.

همچنین استفاده از قابلیت های تلفن در نرم افزارهایی مانند حسابداری می تواند مشتریان مورد خطاب شما را تا حد زیادی تشویق به استفاده از نرم افزارتان کند ، استفاده از این موضوع به عنوان موضوع پروژه ی درسی نیز خالی از لطف نیست و در عین کاربرد بالا تا به حال کمتر کسی به آن پرداخته است.

 

توضیحات بیشتر

مدرس

علی تقی زاده

علی تقی زاده مدرس

در بهمن سال 1391 زندگی با دانشجویار رنگ دیگه ای گرفت و لذت خدمت به دانشجوها و علاقه مندان به برنامه نویسی باعث شیرینی مضاعف زندگی و کار شد.

در دانشجویار هدفی رو پایه گذاری کردیم که برای اولین بار در ایران مطرح شد ، و اون یادگیری در مسیر عملی شدن علم برنامه نویسی با هدف کمک و رشد صنعت نرم افزار

در این مسیر مشکلات متعددی داشتیم و طی 4 سال به تجربیاتی که به دست آوردیم بر این مشکلات غلبه کردیم و تا به امروز که به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین منابع آموزش برنامه نویسی و کامپیوتر کشور در خدمت شما بزرگواران هستیم.

امیدوارم آموزش های دانشجویار رو در مسیر یادگیری دنبال کنید.