به نام خدای بخشنده و مهربان
با سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت بزرگ دانشجویار
در این فیلم آموزشی در خدمت تون هستم  با آموزش پروژه محور ایجاد تصاویر درماتیک با فتوشاپ که مطمئنا در طراحی هاتون به دردتون میخوره .
تو این قسمت قصد دارم نحوه ایجاد تصاویر درماتیک یا به اصطلاح رویایی رو براتون آموزش بدم . قبل از شروع کار این نکته رو باید بهتون متذکر بشم که همیشه سعی کنید پیش زمینه ای از طرح خود را با توجه به انتخاب تصاویر جذاب، که با این با افکتها افزوده شده شما جذاب تر خواهند شد در ذهن خود بپرورانید ، با این عمل شما طرحی کامل در ذهن آماده دارید و به راحتی میتوانید با دیدن هر مرحله نواقص و معایب آن را برطرف کنید تا در نهایت به تصویر مد نظر خودتون برسید.

نوع چیدمان عناصر در عکس های انتخابی شما باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی بر روی آن و با توجه به طرح پیاده شده در ذهنتان و پس از اجرای آن بر روی عکس، هرکسی بتواند کار شما که تبدیل به یک شاهکار هنری شده تحسین کند. همیشه سعی کنید خلاقیت رو در راس کارتون قرار بدید و برای خلق این کار صبر و حوصله به خرج بدید و زمان برای اون صرف کنید.
فراموش نکنید که این نوع افکت دادن به تصاویر به چندین صورت متفاوت می تونه انجام بشه  که من  در اینجا یک نمونشو بهتون آموزش میدم .
امیدوارم از این آموزش لذت ببرین و تصاویر متفاوتی و فوق العاده ای خلق کنید …